Tenerifės oro uostai

Tenerifė – turistų labai pamėgta Kanarų sala, priklausanti Ispanijai. Į ją kasmet suplūsta tūkstančiai keliautoj iš viso pasaulio, norintys pasimėgauti puikiu klimatu, nuostabia gamta, įspūdingais vaizdais, stulbinančiais paplūdimiais, įvairiomis linksmybėmis ir pramogomis, ar tiesiog norintys pabėgti nuo kasdieninės rutinos. Tenerifė turi visas detales,kurios reikalingos sukurti tobulas atostogas. Turizmas Tenerifėje išvystytas tikrai puikiai! Tenerifėje atvyksite į modernius oro uostus, o pasirinkti į kurį - skristi galėsite patys.

Tenerifės oro uostai

Vienintelė Ispanijos sala, kuriai priklauso net du oro uostai – Tenerifė. Tenerifės oro uostai yra modernūs, dideli, saugūs ir patogiai įrenti. Daug tarpinių skrydžių yra vykdomi per Tenerifės oro uostus, taigi nenustebkite, jei skrendant su persėdimu, skrydžio lauksite egzotinėje šalyje. Oro uostai turi daugybę kavinių ir parduotuvių, taigi nuobodžiauti neteks. Na, o patogų ir saugų poilsį užtikrins oro uosto darbuotojai.

Pietinis Tenerifės oro uostas

Pietinis Tenerifės oro uostas – pagal užimtumą užima antrą vietą visose Kanarų salose. Šis oro uostas įsikūręs pietinėjeTenerifės pusėje ir aptarnauja daugiausiai turistų, skrendančių į Tenerifės kurortus. Šis oro uostas bendradarbiauja su daugybe oro linijų iš viso pasaulio, taigi skrydžius priima ir vyko į daugybę pasaulio valstybių.

Tenerifės šiaurinis oro uostas

Tenerifės šiaurinis oro uostas, kitaip vadinamas Los Rodeos – tai tarptautinis Tenerifės oro uostas, mažesnis už ReinaSofia, tačiau taip pat aptarnaujantis tikrai daug keleivių. Šiaurinis oro uostas aptarnauja mažiau keleivių, nei pietinis oro uostas, tik dėl to, kad didžioji dalis Tenerifės kurortų yra įsikūrę pietinėje salos dalyje.

Pirkdami lėktuvų bilietus, atidžiai pasirinkite į kurį Tenerfės oro uostą norite skristi. Jei apsigyvensite viename iš Tenerifėskurortų – pietinis oro uostas yra geriausias pasirinkimas.

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai iš Tenerifės