Skrydžiai į Tenerifę

Atostogos Tenerifėje – tikras svajonių išsipildymas. Kanarų salynui priklausanti Tenerifė, gali pasirodyti kaip tikrų tikriausias rojus žemėje. Norėdami pamiršti rutiną ir atsipalaiduoti egzotinėje saloje, jau dabar pradėkite planuoti savo kelionę į Tenerifę! Stulbinantys paplūdimiai, tyvuliuojantis vandenynas, įstabi gamta, daugybė kavinių, barų, viešbučių, lankytinų vietų ir įvairiausių pramogų, užtikrins, kad jūsų atostogos bus visiškai nepamirštamos! Atostogos Tenerifė – puikus sprendimas! Pigios kelionės į Tenerifę tikrai nėra vien svajonės. Net jei jūsų biudžetas nėra didelis, tikrai rasite būdų, kaip sutaupyti – kelionė į Tenerifę tikrai nenuskriaus jūsų piniginės.

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai į Tenerifę iš Lietuvos vykdomi kartą per savaitę, o kartais dažniau. Skrydžių padaugėja vasarą ir gruodžio mėnesį – tai populiariausias metas keliauti į Tenerifės salą. Skrydžiai į Tenerifę iš Vilniaus trunka maždaug apie keturias, kartais penkias valandas, kadangi Vilnius – Tenerifė atstumas yra pakankamai didelis. Skrydžiai į Tenerifę be persėdimo nėra reti, tačiau pirkdami lėktuvų bilietus, atidžiai skaitykite skrydžių detales ir sąlygas – dauguma skrydžių į Tenerifę yra su persėdimais.

Lėktuvų bilietai į Tenerifę

Lėktuvų bilietai į Tenerifę pigiausi tuomet, kai juos perkate penki ar bent šeši mėnesiai prieš skrydį. Tuomet, skrydžių į Tenerifę kainos mažiausios, o jų pasirinkimas – didžiausias. Lėktuvų bilietai į Tenerifę dažnai susilaukia įvairių akcijų, nuolaidų ir konkursų. Paskutinės minutės kelionės į Tenerifę dažniausiai labai brangios, tačiau dažnai pasitaiko nuolaidų ir ypatingų pasiūlymų paskutinės minutės skrydžiams.

Populiariausi maršrutai į Tenerifę:

  • Skrydžiai į Tenerifę iš Varšuvos
  • Skrydžiai į Tenerifę iš Vilniaus
  • Skrydžiai į Tenerifę iš Rygos
  • Skrydžiai į Tenerifę iš Londono

Norėdami keliauti į Tenerifę, tikrai lengvai susirasite sau tinkamą skrydžio datos, laiko ir kainos variantą. 

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai iš Tenerifės