Pigūs skrydžiai iš Tenerifės

Kanarų salynui priklausanti Tenerifė – turistų itin numylėtas kraštas. Atostogos Tenerifėje populiarios tarp keliautojų iš viso pasaulio. Neįtikėtino grožio sala vilioja daugybę turistų. Stulbinantys paplūdimiai tikrai padės atsipalaiduoti ir pamiršti rutiną bei kasdienines problemas. Daugybė lankytinų objektų ir pramogų, atostogų metu neleis nuobodžiauti. Kelionės į Tenerifę – labai populiarios. Tenerifės oro uostai – didžiuliai ir bendradarbiauja su daugybe oro linijų. Skrydžiai iš Tenerifės vykdomi į daugybę Europos ir tolimųjų žemynų šalis.

Pigūs skrydžiai iš Tenerifės

Pigūs skrydžiai iš Tenerifės ir į ją vykdomi iš daugybės Europos bei pasaulio oro uostų. Norintys keliauti iš Lietuvos, į Tenerifę galės skristi iš Vilniaus. Pigūs skrydžiai iš Tenerifės į Vilnių – populiarūs, tikrai nesusidursite su problemomis. Protingiausia, žinoma, pirkti Vilnius – Tenerifė – Vilnius lėktuvų bilietus. Iš Tenerifės skrydžiai vykdomi ir į Rygą, taigi jei nerandate patogaus atgalinio skrydžio į Vilnių, galite keliauti į Latvijos sostinę.

Skrydžiai iš Tenerifės vykdomi į daugybę pasaulio šalių, kadangi ši šalis labai populiarus atostogų pasirinkimas. Keliautojai į Tenerifę atvyksta iš įvairių pasaulio kampelių, taigi susisiekimas su šalimi – tikrai puikus. Daug skrydžių su persėdimais, turi tarpinį skrydį išvykstantį iš Tenerifės, kadangi Tenerifės oro uostai – dideli ir užimti.

Pigūs skrydžiai iš Tenerifės į Vilnių bus tuomet, jei bilietus pirksite iki kelionės likus penkiems arba šešiems mėnesiams. Tokiu metu lėktuvų bilietų kainos būna žemiausios – sutaupysite pinigų kuriuos galėsite išleisti kelionės metu. Taip pat pigūs lėktuvų bilietai iš Tenerifės būna tada, kai oro linijų bendrovės paskelbia paskutinės minutės pasiūlymu arba lėktuvų bilietams taiko įvairias akcijas bei nuolaidas. Tačiau, norėdami užtikrinti pigų skrydį iš Tenerifės į Vilnių, iš karto pirkite bilietus į abi puses.

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai iš Tenerifės