Pigūs skrydžiai į Tenerifę

Tenerifė – vulkaninės kilmės Kanarų sala, priklausanti Ispanijai. Tenerifė yra išties puiki vieta atostogoms! Salos kurortai įsikūrę pietinėje Tenerifės dalyje – ši salos pusė karščiausia, čia atsiveria neįtikėtino grožio gamtos vaizdai, driekiasi stulbinančio grožio paplūdimiai. Tenerifė tiesiog idealiai tinka poilsinėms kelionėms! Jei norite atsipalaiduoti ir pasimėgauti saulės voniomis, pasilinksminti audringuose vakarėliuose, pasimėgauti skaniu maistu ir pamiršti kasdieninius rūpesčius – kelionės į Tenerifę sukurtos tiesiog jums! Nepraleiskite progos apsilankyti Tenerifėje – ši sala yra tikras rojus žemėje. Pigūs skrydžiai į Tenerifę jau laukia jūsų, taigi pats laikas pradėti planuoti savo svajonių atostogas!

Pigūs skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai į Tenerifę vykdomi bent vieną arba du kartus per savaitę. Gruodžio mėnesį ir vasaros metu, skrydžiai į Tenerifę daug dažnesni, tačiau jų kainos – didesnės. Tiesioginiai skrydžiai į Tenerifę užtrunka apie keturias, kartais penkias valandas, kadangi atstumas nuo Lietuvos iki Tenerifės – virš keturių tūkstančių kilometrų. Oro linijos užtikrina, kad skrydis į Tenerifę būtų malonus, saugus ir neprailgtų.

Lėktuvų bilietai į Tenerifę

Norėdami sutaupyti, lėktuvų bilietus pirkite iš anksto. Pigiausi skrydžiai į Tenerifę būna tuomet, kai bilietus perkate bent penki ar šeši mėnesiai prieš kelionę. Likus pusmečiui iki skrydžio datos – lėktuvų bilietų pasirinkimas didžiausias, o kainos – mažiausios. Kuo arčiau kelionės data – tuo brangesni kelionės bilietai. Pigiausi tiesioginiai skrydžiai į Tenerifę parduodami dar ankščiau – devyni mėnesiai iki skrydžio, o kartais net ir metai.

Pigius skrydžius į Tenerifę vykdo net kelios oro linijų bendrovės, taigi tikrai išsirinksite sau tinkamą skrydžio laiką ir datą. Tiesa, reikėtų žinoti, kad skrydžiai iš Kauno į Tenerifę nevykdomi. Patogiausia skristi iš Vilniaus, arba su persėdimu – pigūs skrydžiai iš Barselonos į Tenerifę tikrai labai populiarūs ir gana pigūs.

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai iš Tenerifės