Pietinis Tenerifės oro uostas

Tenerifė – turistų labai pamėgta Kanarų sala, priklausanti Ispanijai. Į ją kasmet suplūsta tūkstančiai keliautoj iš viso pasaulio, norintys pasimėgauti puikiu klimatu, nuostabia gamta, įspūdingais vaizdais, stulbinančiais paplūdimiais, įvairiomis linksmybėmis ir pramogomis, ar tiesiog norintys pabėgti nuo kasdieninės rutinos. Vulkaninės kilmės sala, niekad nepalieka abejingų, o ką veikti Tenerifėje – ras visi! Turizmas Tenerifėje – išvystytas tiesiog iki tobulumo. Taigi visai ne keista, kad tarptautinis susisiekimas su sala – labai geras ir patogus. Populiariausias Tenerifės oro uostas – pietinis.

Pietinis Tenerifės oro uostas

Pietinis Tenerifės oro uostas, ankščiau vadintas Reina Sofia oro uostu, yra didžiausias tarptautinis oro uostas Tenerifėje. Šis oro uostas yra antras pagal užimtumą visose Kanarų salose. 2014 metais, pietinis Tenerifės oro uostas aptarnavo daugiau nei devynis milijonus keleivių.

Pietinis Tenerifės oro uostas bendradarbiauja su daugybe oro linijų visame pasaulyje. Turistai išviso pasaulio renkasi atostogas Tenerifėje, todėl pasirūpinta, kad susisiekimas su sala būtų kuo patogesnis ir geresnis. Oro uostas įrengtas moderniai ir patogiai – kavinės ir parduotuvės užtikrins, kad laukdami skrydžio nenuobodžiautumėte. Saugumą oro uoste užtikrina specialiai apmokyti profesionalai, taigi be baimės galėsite pamiegoti ir jaustis užtikrintai.

Oro uosto populiarumą lėmė tai, kad dauguma Tenerifės kurortų yra įsikūrę pietinėje salos dalyje. Kadangi pietinė Tenerifės dalis – daug šiltesnė ir sausesnė už šiaurinę, turistams atostogos maloniausios būtent pietuose. Susisiekimas su Tenerifės kurortais, iš pietinio oro uosto yra labai paprastas ir patogus. Į pasirinktą kurortą jus nuveš taksi arba dažnai kursuojantys autobusai. Viešasis transportas Tenerifėje nėra brangus, taigi problemų neiškils.

Tiesioginiai skrydžiai į pietinį Tenerifės oro uostą, yra vykdomi iš visų Europos šalių. Norėdami įsigyti pigius lėktuvų bilietus – jų ieškoti pradėkite bent pusmetis iki skrydžio datos. Tokiu metu skrydžių pasirinkimas didžiausias, o jų kainos – pačios mažiausios.

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai iš Tenerifės