Ką veikti Tenerifėje

Tenerifė – turistų labai pamėgta vieta, į kurią nuolat plūsta žmonės iš viso pasaulio. Nuostabi šalies gamta, puikūs kurortai ir devynios galybės linksmybių, nuolat traukia keliautojus, trokštančius nepamirštamų atostogų. Pigios kelionės į Tenerifę gali pasirodyti neįmanomos, bet galite būti tikri – tai labai reali galimybė! Vulkaninės kilmės sala visame pasaulyje garsėja daugybe įspūdingų lankytinų objektų ir įvairia veikla, kuri užtikrins turiningas atostogas! Ką pamatyti Tenerifėje tikrai yra! Ši sala atostogų metu pasiūlys kur kas daugiau, nei saulės vonias ir poilsį prie baseino. Ką veikti Tenerifėje ras visi – tiek norintys atsipalaiduoti ir pasimėgauti ramybe, tiek norintys vakarėlių ir aktyvaus poilsio.

Ką veikti Tenerifėje?

Įspūdinga salos gamta, kultūra ir istorija užtikrins, kad atostogų metu nenuobodžiautumėte. Daugybė lankytinų objektų Tenerifėje – ne veltui garsėja visame pasaulyje. Vulkaninės kilmės sala, labiausiai garsėja užgesusiu Teidės ugnikalniu. Atvykę į Tenerifę nepraleiskite progos pamatyti šį įspūdingą reginį ir apsilankyti nacionaliniame Teidės parke. Išskirtinė Tenerifės gamta tikrai nepaliks abejingų – žygiai ir ekskursijos į įvairius Tenerifės kampelius, užtikrins puikiai praleistą laiką. Vienas įspūdingiausių reginių Tenerifėje – Guimar piramidės. Iš vulkaninės uolienos pastatytos šimtametės piramidės, tikrai išskirtinis reginys, kuris nepaliks abejingų.

Turbūt gražiausias Tenerifės paplūdimys – Las Terasitas. Šis paplūdimys sukurtas dirbtinai, atvežus tūkstančius tonų smėlio iš Sacharos dykumos. Paplūdimys įsikūręs netoli Tenerifės sostinės ir itin lengvai pasiekiamas autobusais bei mašinomis.

Mėgstantys aktyvų poilsį, būtinai turi apsilankyti Anagos parke. Įspūdinga gamta garsėjantis parkas, puiki vieta pasivaikščiojimams ir žygiams. Loro parkas – dar viena garsi lankytina Tenerifės vieta. Tai zoologijos sodas, išsiskiriantis tuo, kad jame gyvena tik nuo skriaudikų ir blogų gyvenimo sąlygų išgelbėti gyvūnai. Loro parke įrengtas didžiulis akvariumas, kuriame galėsite pamatyti ne tik delfinus ir ryklius, bet ir orkas!

Tenerifės miestai ir kurortai pasiūlys jums galimybę pasilinksminti daugybėje vakarėlių ir karnavalų. Tenerifė – niekad nemieganti sala, kurioje galėsite ne tik pasilinksminti vakarėliuose, bet ir ramiai pailsėti ar užsiimti aktyviu poilsiu. Atostogos Tenerifėje – absoliučiai nepralenkiamas kelionės pasirinkimas!

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai iš Tenerifės