Vilnius - Tenerifė

Tenerifės sala yra iš ties puiki vieta atostogoms. Tropinė Ispanijos sala, padės jums pamiršti visus kasdieninius rūpesčius ir rutiną, atsipalaiduoti ir tikrai gerai pailsėti. Tenerifės sala garsėja nuostabaus grožio gamta, stulbinančiais paplūdimiais, daugybę linksmybių ir lankytinų vietų, audringais vakarėliais ir daugybe kitų detalių, sukuriančių tobulas atostogas. Turistai itin mėgsta Tenerifę. Lietuvaičiai į Tenerifę keliauja didžiuliais srautais, taigi skrydžių į šią salą – tikrai netrūksta. Lėktuvų bilietai į Tenerifę kainuoja labai įvairiai, taigi norėdami sutaupyti, turite atostogas planuoti iš anksto. Patogiausias maršrutas keliaujantiems iš Lietuvos yra Vilnius Tenerifė.

Lėktuvų bilietai Vilnius – Tenerifė

Skrydžiai Vilnius – Tenerifė yra pakankamai dažni, kadangi šis maršrutas iš ties pamėgtas lietuvaičių. Vilnius – Tenerifė bilietai parduodami praktiškai visų kelionių organizavimo agentūrų, taigi sau tinkamą variantą rasite nesunkiai. Norėdami sutaupyti – lėktuvų bilietus pirkite bent penki ar šeši mėnesiai prieš skrydį. Tokiu metu, skrydžiai į Tenerifę turi daugiausiai pasirinkimų, o lėktuvų bilietai būna pigiausi. Kuo arčiau skrydžio data – tuo labiau brangsta lėktuvų bilietai. Paskutinės minutės skrydžiai į Tenerifę – labai brangūs. Tačiau kartais, oro linijų kompanijos teikia įvairias akcijas ir nuolaidas. Tokiais atvejais, paskutinės minutės skrydžiai į Tenerifę būna tiesiog neįtikėtinai pigūs.

Kadangi Vilnius – Tenerifė atstumas yra pakankamai didelis, taigi kelionė trunka kelias valandas. Jei skrisite be persėdimų, Vilnius – Tenerifė skrydžio trukmė svyruos tarp keturių ir penkių valandų. Oro linijos pasirūpina, kad skrydis būtų malonus ir neprailgtų, taigi kelias valandas truksiantis skrydis tikrai nepasirodys ilgas.

Į Tenerifę skrydžius vykdo net kelios oro linijos, tačiau pats populiausias pasirinkimas yra Vilnius – Tenerifė RyanAir. Ši pigių skrydžių kompanija siūlo pigiausius ir optimaliausius skrydžių į Tenerifę pasiūlymus.

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai iš Tenerifės