Tenerifė - Vilnius

Tenerifės sala – rojus žemėje. Kanarų salyne įsikūrusi Tenerifė, vilioja tūkstančius turistų ir ne veltui – ši sala, tiesiog tobulas atostogų taškas. Norintys pailsėti, pasimėgauti saule ir nuostabia salos gamta, atsipalaiduoti stulbinančio grožio paplūdimiuose, pašėlti audringuose vakarėliuose ir paskanauti gardaus Ispaniško maisto – tiesiog privalo apsilankyti Tenerifėje! Ši sala tikrai nenuvils net išrankiausių keliautojų. Susisiekimas su Tenerife – puikus! Lėktuvų bilietų neteks ieškoti ilgai.

Tenerifė – Vilnius skrydžiai

Skrydžiai Tenerifė - Vilnius vykdomi kiekvieną savaitę. Tenerifė nuo Vilniaus yra nutolusi gana daug. Tenerifė –Vilnius atstumas yra virš keturių tūkstančių kilometrų. Tačiau skrydis nėra varginantis. Nors keturios valandos lėktuve ir gali pasirodyti ilgas laiko tarpas, oro linijos tikrai pasirūpins, kad jūsų kelionė neprailgtų ir būtų patogi. Keliaujantys į Tenerifę, bilietais į Vilnių turėtų pasirūpinti iš anksto. Pigiausia pirkti Vilnius – Tenerifė – Vilnius bilietus. Taip tikrai turėsite bilietą namo ir mokėsite mažiau.

Tenerifė – Vilnius lėktuvo bilietai

Tenerifė – Vilnius lėktuvų bilietai pigiausi tuomet, kai juos perkate bent pusmetis prieš skrydį. Tuomet skrydžių pasirinkimas didžiausias, o lėktuvų bilietų kainos – mažiausios. Kuo arčiau skrydžio data – tuo brangesni bilietai Tenerifė – Vilnius.

Lėktuvų bilietai Tenerifė – Vilnius itin brangūs švenčių laikotarpiu ir vasarą. Tuomet daugiausia turistų keliauja į Tenerifę, todėl kainos būna labai aukštos. Tenerifė – Vilnius tiesiogiai pasiekiama greitai, tačiau pirkdami bilietus atidžiai pažiūrėkite ar skrydis yra be persėdimų. Kartais, skrydžiai su persėdimais gali trukti net daugiau nei dvidešimt valandų, iš kurių dešimt ir daugiau gali tekti laukti oro uoste.

Maršrutas Tenerifė – Vilnius lėktuvu pasiekiama greitai, saugiai ir patogiai. Jei svajojate apie nuostabias atostogas, iš karto pirkite bilietus Vilnius – Tenerifė – Vilnius. Taip mokėsite mažiausiai ir užtikrintai turėsite lėktuvo bilietą namo.

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai iš Tenerifės