Ryga - Tenerifė

Tenerifė – vulkaninės kilmės sala, priklausanti Ispanijai. Tai puiki vieta atostogoms! Salos kurortai įsikūrę pietinėje Tenerifės dalyje – ši salos pusė karščiausia, čia atsiveria neįtikėtino grožio gamtos vaizdai, driekiasi stulbinančio grožio paplūdimiai. Tenerifė tiesiog idealiai tinka poilsinėms kelionėms, jei norite atsipalaiduoti ir pasimėgauti saulės voniomis, pasigrožėti kvapą gniaužiančio grožio gamta ir kvapą stulbinančiais peizažais – kelionės į Tenerifę sukurtos tiesiog jums! Nepraleiskite progos apsilankyti Tenerifėje – ši sala yra tikras rojus žemėje. Labai populiarūs skrydžiai Ryga – Tenerifė. Taigi, jei nerandate sau tinkamo skrydžio iš Lietuvos, visada galite skristi iš Latvijos sostinės.

Ryga – Tenerifė

Skrydžiai Ryga – Tenerifė vykdomi bent kartą per savaitę, o kartais ir daugiau. Skrydžių padaugėja gruodžio mėnesį ir vasaros laikotarpiu. Tai metas, kai kelionės į Tenerifę pačios populiariausios. Tokiu metu lėktuvų bilietai į Tenerifę – patys brangiausi. Pigiausios kelionės į Tenerifę – pavasarį ir rudenį. Lėktuvų bilietai Ryga –Tenerifė tuomet patys pigiausi, todėl patartina atostogas planuoti būtent tokiam metų laikui.

Norėdami sutaupyti, kelionę pradėkite planuoti iš anksto. Ryga – Tenerifė bilietai pigiausi tuomet, kai juos perkate bent pusmetis iki skrydžio datos. Kuo arčiau skrydžio data – tuo brangesni lėktuvų bilietai. Ryga – Tenerifė skrydžiai gali būti brangūs, tai priklauso nuo sezono. Tačiau perkant bilietus iš anksto – tikrai rasite sau tinkamą variantą.

Ryga – Tenerifė tiesiogiai pasiekiama per kelias valandas – skrydis trunka apie keturias, kartais penkias valandas. Skrydžiai su persėdimu gali užtrukti gerokai ilgiau, todėl norėdami trumpos kelionės – atidžiai skaitykite skrydžio sąlygas ir detales. Tačiau jei jūsų atostogos ilgos, neišsigąskite skrydžių su persėdimais. Lėktuvų bilietai Ryga – Tenerifė, kai skrydis nėra tiesioginis – gali būti pigesni. O tarpinio skrydžio patogiai sulauksite viename iš Europos oro uostų, kur tikrai nenuobodžiausite ir galėsite patogiai pailsėti.

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai iš Tenerifės