Bilietų kainos į Tenerifę

Tenerifė – tikras turistų rojus. Ispanijos teritorijoje įsikūrusi vulkaninė sala, tiesiog ideali vieta poilsinėms atostogoms. Šis kurortas, tiesiog kaip iš pasakos! Nuostabūs paplūdimiai, daugybė barų ir kavinių, įvairiausi viešbučiai ir nakvynės namai, daugybė lankytinų vietų, pramogų ir linksmybių – Tenerifė turi visas detales, reikalingas tobuloms atostogoms! Salos gyvenimas tikrai nesunkiai privers jus pamiršti rutiną ir kasdienines problemas. Jei jūsų kelionės biudžetas nėra didelis – nesirūpinkite. Lėktuvų bilietai į Tenerifę nebus brangūs, jei kelionę gerai apgalvosite ir planuoti pradėsite iš anksto. Na, o atostogos Tenerifėje tikrai suteiks jums galimybę sutaupyti.

Pigūs lėktuvų bilietai į Tenerifę

Jei jus vilioja atostogos Tenerifėje, tačiau norite sutaupyti – atostogas pradėkite planuoti iš anksto. Kuo ankščiau pirksite bilietus – tuo mažiau mokėsite. Bilietai į Tenerifę pigiausi tuomet, kai juos perkate bent pusmetis iki skrydžio. Tokiu metu, pigūs skrydžiai į Tenerifę labai dažni, o jų kainos – mažos. Bilietai į Tenerifė brangsta, kai artėja skrydžio data. Tačiau paskutinės minutės skrydžiai į Tenerifę, dažnai turi daugybę nuolaidų. Tokiais atvejais, paskutinės minutės pasiūlymai būna tikrai labai pigūs.

Lėktuvų bilietų kainos į Tenerifę aukščiausios šventiniu laikotarpiu ir vasarą. Tai metas, kai daugiausia turistų nutaria keliauti į Tenerifės salą. Jei nenorite už bilietus mokėti dvigubai arba net trigubai daugiau, patariame į Tenerifę keliauti pavasarį arba rudenį.

Kiek kainuoja bilietai į Tenerifę rasite kelionių organizatorių tinklalapiuose. Internetu bilietus pirkti patogiausia, taip sutaupote ne tik laiko, bet ir pinigų. Taip pat, pirkdami bilietus internetu, matysite daugybę pasiūlymų ir galėsite išsirinkti sau tinkamiausią variantą.

Atostogos Tenerifėje – svajonių išsipildymas! Pigūs lėktuvų bilietai į Tenerifę tikrai nėra reti, tiesiog savo kelionę planuokite iš anksto!

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai iš Tenerifės