Lėktuvų bilietai į Tenerifę

Tenerifė – išskirtinė sala, kurios vaizdą kiekvienas nusipiešia savaip. Tačiau bendras įspūdis toks pat – šiluma ir ramios atostogos. Vieni šią salą be ramaus poilsio įsivaizduoja kaip pilną netikėtų nuotykių, pramogų ir naktinio gyvenimo. Kiti Tenerifės kasdienybę sieja su filmuose matytais Havajų vaizdais, kai smėlėtus krantus skalauja šiltos bangos, o ore skamba nenutylantys poilsiautojų balsai, sklinda egzotinių vaisių kvapas.

Jeigu negalite gyventi be saulės, šilto oro ir paplūdimių, norite įsiamžinti prie garsių vulkanų, tai suskubkite pasirūpinti lėktuvų bilietais. Juos rekomenduojama pirkti tada, kai bus likę bent penki mėnesiai iki skrydžio. Tik taip sutaupysite lėšų, kurias galėsite skirti pramogoms Ispanijos kurorte.

Labiausiai apsimoka lėktuvų bilietus pirkti ne vasaros sezonu. Ne tada, kai turistų srautai išauga kelis kartus, bet šaltesniu laikotarpiu – rudenį ar net žiemą. Būtent tada šių bilietų kainos būna kur kas mažesnės. Norintiems sutaupyti taip pat nepatartina bilietų pirkti ir šventiniu laikotarpiu, pavyzdžiui, per religines šventes, nes tada kainos pakyla dvigubai.

Daugybė skrydžių bendrovių suteikia puikias sąlygas aplankyti Tenerifę ir pasigrožėti išskirtiniu jos gamtos grožiu. Perkant bilietus tada, kai lieka bent kelios dienos iki skrydžio, rizikuojate sumokėti dvigubai ar net trigubai. Tačiau atidžiai stebint kelionių pasiūlymus, net ir karštų pasiūlymų bilietų kainos gali būti prieinamos visiems.

Kaip įsigyti lėktuvų bilietus? Viskas paprasta kaip dukart du. Vos keli mygtukų paspaudimai pasirinktos bendrovės interneto tinklapyje ir bilietai jau jūsų rankose!

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai iš Tenerifės