Tenerifės sala

Tenerefės sala – Ispanijai priklausanti vulkaninės kilmės sala. Turistai šią salą pamėgę ne veltui – atostogos saloje gali pasirodyti kaip išvyka į tikrą rojų žemėje. Nuostabi gamta yra tikrai kažkas nepaprasto – egzotinės salos peizažai tiesiog gniaužia kvapą. Kurortinė sala populiari ne vien dėl galimybės pasimėgauti saulės voniomis. Tenerifės sala garsėja daugybe lankytinų objektų, nacionaliniais parkais, nepamirštamomis pramogomis, galimybe pasimėgauti aktyviu poilsiu ir pasilinksminti audringuose vakarėliuose. Atostogos Tenerifės saloje populiarios tarp įvairaus amžiaus turistų – į Tenerifę keliauja šeimos su vaikais, draugų kompanijos ir senjorai. Ką veikti atostogų metu, užtikrins daugybė pramogų, nes Tenerifės sala – tiesiog ideali vieta kelionei!

Tenerifės sala

Atostogos Tenerifės saloje yra tiesiog idealus pasirinkimas tiems, kurie nori pasigrožėti egzotine gamta, pasimėgauti nuostabiais kurortais, pasilinksminti vakarėliuose ir tiesiog pabėgti nuo rutinos. Tenerifės salos klimatas – šiltas ir sausas. Orai čia geri visus metus, todėl atostogas Tenerifėje galite planuoti bet kada. Labai populiaru į Tenerifę vykti žiemą – kai Lietuvoje vėjas pusto sniegą, Tenerifėje galėsite pasidžiaugti šiltu oru ir saulės voniomis. Daugiausia turistų į Tenerifę vyksta gruodžio mėnesį – viešbučių užimtumas tuo metu yra didžiausios, dėl didelio turistų antplūdžio. Idealiausias laikas keliauti į Tenerifę yra ruduo ir pavasaris. Tokiu metu čia nėra per daug karšta, o turistų kiekis žymiai mažesnis nei žiemą arba vasarą.

Tenerifės salos dydis – virš dviejų milijonų kvadratinių kilometrų. Sala į dvi dalis padalinta užgesusio ugnikalnio. Šiaurinė salos dalis šiek tiek drėgnesnė ir vėsesnė nei pietinė. Kurortai, dėl šios priežasties, įsikūrę pietinėje salos dalyje. Populiariausias Tenerifės oro uostas – pietinis. Iš jo puikus susisiekimas su visais Tenerifės kurortais. Kelionės į Tenerifę – prieinamos visiems, norintiems įsimintinų atostogų.

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai iš Tenerifės