Tenerifės paplūdimiai

Tenerifė – vulkaninės kilmės Kanarų sala, priklausanti Ispanijai ir nuolat pritraukianti tūkstančius turistų. Šeimos su vaikais, draugų kompanijos, jaunavedžiai, senjorai – nesvarbu kokio amžiaus keliautojai pasirenka atostogas Tenerifėje, visi lieka sužavėti ir tiesiog pametę galvas dėl Tenerifės. Saloje daugybė kurortų, kuriuose turėsite galimybę atsipalaiduoti ir ramiai pailsėti. Na, o trokštantys vakarėlių ir aktyvaus poilsio – tikrai patenkins savo troškimus. Tenerifės paplūdimiai – tiesiog stulbinančio grožio! Kiekvienas atvykęs į Tenerifę, pirmiausia nori apsilankyti viename iš neįtikėtinai gražių, balto smėlio Tenerifės paplūdimių.

Tenerifės paplūdimiai

Išsirinkti mėgstamiausią paplūdimį – neįmanoma. Geriausi Tenerifės paplūdimiai yra... visi. Sunku išskirti vieną, kai visi Tenerifės paplūdimiai yra tiesiog stulbinančio grožio. Vietinė valdžia pasirūpinusi, kad paplūdimiai būtų tvarkingi ir saugūs. Paplūdimiai yra nuolat prižiūrimi, juos tvarko tam nusamdyti darbuotojai. Kai kurie paplūdimiai yra skirti tik ramiam poilsiui, o kai kuriuose – įsikūrę barai ir nuolat skamba muzika.

Daugybė paplūdimių Tenerifė turi priėjimus žmonėms, su judėjimo negalia. Vietos valdžia pasirūpino tuo, kad poilsis Tenerifėje būtų prieinamas ir tiems, kurie turi judėjimo sutrikimų arba naudojasi neįgaliųjų vežimėliais. Specialūs takai įrengti iki pat vandenyno, taigi net ir sunkiai vaikštantys žmonės, neįgalieji vežimėliuose, senyvo amžiaus žmonės – galės pasimėgauti poilsiu pajūryje.

Na, tačiau gražiausi Tenerifės paplūdimiai turbūt yra juodo smėlio paplūdimiai. Juodo smėlio paplūdimiai Tenerifėję daugiausiai yra įsikūrę atokiau nuo turistų pamėgtų vietų. Nuošalesni paplūdimiai labai pamėgti turistų, kurie nori pailsėti nuo didelės žmonių masės.

Jei norėsite ilsėtis viename iš Tenerifės paplūdimių, būtinai pasidomėkite vietos taisyklėmis. Išsiaiškinkite, ar paplūdimyje galima rūkyti, vedžioti šunis. Norėdami, kad jūsų ir aplinkinių poilsis būt kokybiškas – elkitės pagarbiai, nešiukšlinkite ir netriukšmaukite. Norintys pašokti ir paklausyti muzikos, visad ras barų, kurie įsikūrę tiesiog Tenerifės paplūdimiuose!

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai iš Tenerifės