Tenerifės kurortai

Tenerifės sala – Ispanijai priklausanti vulkaninės kilmės sala, kasmet pritraukianti tūkstančius turistų. Išskirtinio grožio sala, gali pasirodyti lyg tikras rojus žemėje. Visus metus šiltas oras užtikrina, kad atostogos Tenerifėje, visad bus įsimintinos ir smagios. Saloje galima ne tik atsipalaiduoti prie baseino ar nuostabaus grožio paplūdimyje – daugybė lankytinų objektų ir pramogų užtikrins, kad kelionė į Tenerifę nebūtų nuobodi! Tenerifės kurortai užtikrins patogų ir įsimintiną poilsį. Kurortai Tenerifėje – geriausias pasirinkimas atostogoms!

Tenerifės pietų kurortai

Tenerifės sala – vulkaninės kilmės. Saloje esantis užgesęs ugnikalnis, Tenerfię dalina į dvi dalis – šiaurinę ir pietinę. Šiaurinė salos dalis – drėgnesnė, klimatas čia šiek tiek vėsesnis nei pietinėje šalies dalyje. Geriausi Tenerifės kurortai yra įsikūrę pietinėje salos dalyje. Kurortai Tenerifėje veikia visus metus – pietinė Tenerifės dalis gali pasigirti nuostabiu klimatu – čia šilta visus metus! Idealiausia į Tenerifės kurortus vykti gegužės arba spalio mėnesį, kadangi tokiu metu orai saloje patys geriausi

Pats žymiausias ir populiariausias Tenerifės kurortas – Los Kristianos. Šis kurortas labiausiai pamėgtas tų, kurie trokšta ramaus, atpalaiduojančio poilsio. Dažniausia į Los Kristianos kurortą keliauja šeimos su mažais vaikais, pagyvenę turistai, taip pat šis kurortas labai pamėgtas jaunavedžių ir įsimylėjėlių. Didžioji miestelio dalis yra pritaikyta tiems, kurie mėgsta visur vaikščioti pėsti – mieste pilna pėsčiųjų takų, prie paplūdimių įrengti specialūs priėjimai.

Los Kristianos kurortas taip pat pritaikytas neįgaliems žmonėms. Mieste nekils problemų turistams su neįgaliųjų vežimėliais. Miestelio valdžia skyrė itin daug dėmesio, norėdami užtikrinti, kad žmonės su judėjimo ir kitomis negaliomis, galėtų patogiai ilsėtis Los Kristianos kurorte.

Tenerifėje daugybė kurortų, kurie patiks net išrankiausiems keliautojams. Na, o atostogos Tenerifėje – absoliutus svajonių išsipildymas. Egzotinė šalis tikrai nepaliks abejingų!

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai iš Tenerifės