Tenerifė žiemą

Tenerifė – Ispanijai priklausanti, Kanarų salyno vulkaninės kilmės sala. Tenerifė yra tiesiog tobula vieta poilsinėms ir pažintinėms atostogoms! Salos kurortai įsikūrę pietinėje Tenerifės dalyje – ši salos pusė karščiausia, čia atsiveria neįtikėtino grožio gamtos vaizdai, driekiasi stulbinančio grožio paplūdimiai.  Jei norite atsipalaiduoti ir pasimėgauti saulės voniomis, susipažinti su Tenerifės istorija ir kultūra, pasilinksminti audringuose vakarėliuose, pasimėgauti skaniu maistu ir pamiršti kasdieninius rūpesčius – kelionės į Tenerifę sukurtos tiesiog jums! Nepraleiskite progos apsilankyti Tenerifėje – ši sala yra tikras rojus žemėje. Labai populiarus kelionių metas į Tenerifę – žiema! Kadangi saloje šilta visus metus, turistai itin mėgsta Kalėdas sutikti egzotinėje Tenerifės saloje.

Tenerifė žiemą

Kadangi Tenerifėje šilta visus metus – atostogauti čia galite bet kuriuo metų laiku. Temperatūra žiemą Tenerifėje nekrenta žemiau dvidešimties laipsnių, taigi ši sala yra puikus prieglobstis tiems, kurie nori pasislėpti nuo snieguotų žiemos speigų. Tenerifė žiemos sezonui labai gerai pasiruošusi, kadangi žiemos sezonas Tenerifėje labiausiai pamėgtas turistų.

Vasaros sezonas Tenerifėje – labai karštas. Temperatūra dažnai laikosi ties trisdešimt laipsnių! Toks karštas oras patinka ne visiems – karštis ir sausas oras daugumą žmonių vargina. Vasaros Tenerifėje puikiai tinka saulės vonioms, o žiemos – aktyviam poilsiui, žygiams ir įvairioms pramogoms.

Tačiau, reikia prisiminti, kad gruodžio mėnesis – bene populiariausias laikas keliauti į Tenerifę. Tai reiškia, kad lėktuvų bilietai ir viešbučiai bus daug brangesni, nei tarkime, rudenį arba pavasarį. Kalėdų laikotarpis Tenerifėje pats užimčiausias, kadangi daugybė turistų iš viso pasaulio, nori šventes sutikti egzotinėje šalyje.

Norėdami sutaupyti, rinkitės keliones rudenį ir pavasarį. Arba lėktuvų bilietu pirkite bent pusmetis iki kelionės – tokiu metu lėktuvų bilietai pigiausi, o skrydžių į Tenerifę pasirinkimas – didžiausias!

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai iš Tenerifės