Orai Tenerifėje

Tenerifė – vulkaninės kilmės sala, priklausanti Ispanijai. Ši sala vilioja ūkstančius turistų iš viso pasaulio ir ne veltui –stebuklingas salos grožis, užburia visus savo lankytojus. Atostogos Tenerifėje yra tikras svajonių išsipildymas tiems, kurie nori atsipalaiduoti egzotinėje šalyje, tačiau nenori išleisti daugybės pinigų. Orai Tenerifėje geri ištisus metus, taigi keliauti į šią salą galite bet kada!

Populiariausios kelionės į Tenerifę yra žiemą ir vasarą. Orai Tenerifėje gruodžio mėnesį – mums neįprastai šilti! Vidutinė temperatūra gruodį yra 17-25 laipsniai, taigi atostogos šioje egzotinėje šalyje, švenčių laikotarpiu labai populiarios. Vasaros Tenerifėje karštos ir sausos. Orai Tenerifėje liepos mėnesį įkaista iki trisdešimties laipsnių. Liepa ir rugpjūtis – karščiausi mėnesiai Tenerifėje.

Turbūt pats optimaliausias laikas keliauti į Tenerifę – pavasaris arba ruduo. Kovo ir balandžio mėnesį, orai Tenerifėje siekia maždaug dvidešimt laipsnių. Rugsėjį ir spalį – nuo dvidešimties iki dvidešimt penkių. Be to, šiais mėnesiais turistų Tenerifėje būna labai mažai. Todėl tiek lėktuvų bilietų, tiek viešbučių kainos būna mažesnės!

Įdomus faktas – Tenerifėje esantis ugnikalnis dalina salą į dvi dalis. Šiaurinė šalies pusė yra daug vėsesnė ir drėgnesnė, nei pietinė salos dalis. Būtent dėl šios priežasties, saloje esantys kurortai įsikūrę pietinėje Tenerifės dalyje.

Prieš savo kelionė į Tenerifę, būtinai pasidomėkite orų prognoze. Taip išvengsite daugybės nepatogumų! Jei nemėgstate karščio, nepatartina į Tenerifę keliauti vasarą. Ruduo ir pavasaris – optimaliausi metų laikai, norintys pasimėgauti geruTenerifės oru. Dauguma pramogų Tenerifėje yra įsikūrusios po atviru dangumi, taigi pasidomėkite ar jūsų vizito metu saloje nelis. Krituliai Tenerifėje reti, tačiau stiprūs.

Atostogos Tenerifėje – tikras svajonių išsipildymas. Nėra ko laukti – griebkite draugą ir pradėkite planuoti savo svajonių atostogas!

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai iš Tenerifės