Lankytinos vietos Tenerifėje

Tenerifė – egzotinė Kanarų sala, kurią itin mėgsta turistai. Atostogos Tenerifėje tikrai nepaliks abejingų – ši sala yra tikras rojus žemėje! Daugybė lankytinų vietų ir nepamirštami gamtos vaizdai, užtikrins, kad atostogos Tenerifėje tikrai nebus nuobodžios. Jeigu pasirūpinote pigiais lėktuvo bilietais į Tenerifę – laikas pradėti planuoti atostogų veiklą! Lankytinos vietos Tenerifėje garsėja visame pasaulyje – linksmybės ir nuotykiai saloje niekad nesibaigia, taigi veiklos čia ras net ir išrankiausi turistai!

Lankomos vietos Tenerifėje

Lankytinos vietos Tenerifėje – labai glaustai susijusios su įspūdinga salos gamta. Vienas populiariausių salos objektų yra Teidės ugnikalnis ir jį supantis Teidės parkas. Didžiulis ugnikalnis pritraukia daugybę turistų, o nacionalinis parkas suteikia galimybę pasigrožėti išskirtine gamta. Anagos kalnai traukia turistus, kurie mėgsta leisti laiką laukinėje gamtoje ir leistis į žygius. Tenerifės botanikos sodas – nuostabaus grožio parkas, kuriame galite pasigrožėti įvairiausiais egzotiniais augalais ir paukščiais.

Turistai labai mėgsta lankytis Santa Kruse – tai naujoji Tenerifės sostinė. Geriausios lankytinos vietos Tenerifėje įsikūrusios salos sostinėje – muziejai ir įvairios linksmybės laukia jūsų vizito!

Guimar piramidės – viena lankomiausių lankytinų vietų Tenerifėje. Šios piramidės pastatytos iš unikalaus lavos akmens – vaizdas tikrai įspūdingas, tad nepamirškite fotoaparatų!

Turistai itin mėgsta apsilankyti Loro parke. Šis zoologijos sodas ypatingas tuo, kad visi jame laikomi gyvūnai yra išgelbėti – vieni iš cirko, kiti nuo įvairių sužalojimų gamtoje. Loro parkas yra tarsi gyvūnų šventovė! Jame yra didžiulis akvariumas, kuriame plaukioja delfinai, rykliai ir net orkos!

Lankytinos vietos Tenerifėje tikrai ne veltui tokios populiarios ir numylėtos turistų. Atostogos Tenerifėje užtikrins, kad jūsų atostogos bus absoliučiai išskirtinės ir ypatingos. Pigios kelionės į Tenerifę – svajonių išsipildymas, taigi pats laikas pradėti planuoti savo atostogas!

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai iš Tenerifės