Laikas Tenerifėje

Atostogos Tenerifėje – vilioja tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Kanarų salynui priklausanti Tenerifė, gali pasirodyti kaip tikrų tikriausias rojus žemėje – ši sala yra tiesiog neįtikėtino grožio. Norėdami pamiršti rutiną ir atsipalaiduoti egzotinėje saloje, jau dabar pradėkite planuoti savo kelionę į Tenerifę! Stulbinantys paplūdimiai, tyvuliuojantis vandenynas, įstabi gamta, daugybė kavinių, barų, viešbučių, lankytinų vietų ir įvairiausių pramogų, užtikrins, kad jūsų atostogos bus visiškai nepamirštamos! Atostogos Tenerifė – puikus sprendimas! Pigios kelionės į Tenerifę tikrai nėra vien svajonės. Net jei jūsų biudžetas nėra didelis, tikrai rasite būdų, kaip sutaupyti – kelionė į Tenerifę tikrai nenuskriaus jūsų piniginės.

Keliaudami į bet kurą pasaulio šalį, turite pasirūpinti daugybe kelionės detalių – nusipirkti lėktuvo bilietus, rezervuoti vietą nakvynei, nuspręsti kokias vietas norėsite aplankyti. Yra kelionės aspektų, kurių nesukontroliuosite, tačiau jūsų tinkamas pasiruošimas padės jums išvengti nesklandumų. Orai ir tikslus vietos laikas – vienos iš šių detalių. Prieš keliaudami į nuostabią Ispanijos salą, būtinai turite sužinoti, koks laikas yra Tenerfėje.

Tenerifėje laikas skaičiuojamas pagal WET (Wetsern European Time) standartus. Tai reiškia, kad laikas Tenerifėje, dvejomis valandomis atsilieka nuo laiko Lietuvoje. Taigi, keliaudami į Tenerifę, pasirūpinkite, kad jūsų ir jūsų kompanionų laikrodžiai rodytų tikslų vietos laiką.

Geriausias laikas vykti į Tenerifę – ruduo ir pavasaris. Šiais metų laikais, orai Tenerifėje šiek tiek atvėsta – temperatūra laikosi ties maždaug dvidešimt dvejais laipsniais. Tokiu metu Tenerifėje nėra didžiulio turistų srauto, taigi tiek skrydžių, tiek viešbučių kainos bus gerokai mažesnės.

Laikas Tenerifėje tikrai bėga kitu ritmu, nei Lietuvoje. Nukeliavę į šią salą, pamiršite visas savo problemas ir kasdieninius rūpesčius. Atostogos Tenerifėje – tikras svajonių išsipildymas, taigi laikas pradėti planuoti kelionę!

Skrydžiai į Tenerifę

Skrydžiai iš Tenerifės